Наші лікарі

Головний лікар клініки.

Лікар-стоматолог-ортопед.

Лікар-хірург-стоматолог.

Лікар у своїй роботі активно використовує революційну технологію Nobel Guide, яка дозволяє з високою точністю планувати весь процес імплантації зубних імплантатів з мінімальним хірургічним втручанням. Безперечними плюсами цієї технології є:

  1. низька травматичність процедури;
  2. прогнозування кінцевого ефекту з високою точністю;
  3. мінімальний відновлювальний період;
  4. не відбувається порушення кровопостачання м'яких тканин і кістки.

Лікар-стоматолог-терапевт.

Досконало володіє класичними способами надання стоматологічної допомоги. Розширює і доповнює їх використанням новітніх технологій лазерної стоматологи і «Vector» терапії, що значно збільшує якість послуг. Лікар не зупиняється на досягнутому. Регулярно вдосконалює свої практичні та теоретичні знання і навички на курсах і тренінгах, бере активну участь у спеціалізованих конференціях.

Лікар-стоматолог-ортопед.

Лікар-стоматолог-хірург.

Щорічно бере участь у міжнародних науково-практичних конференціях і семінарах з актуальних питань стоматології. Удосконалює свою майстерність, вивчаючи і освоюючи нові технології, що дозволяє йому досягти максимальних естетичних і функціональних результатів у лікуванні. Регулярно проходить стажування в клініках України та за кордоном.

Лікар-стоматолог

Найбільшу увагу лікар приділяє естетичній реставрації, протезуванню, мікропротезуванню, комплексним рішенням естетичних проблем. У роботі використовує новітні методики та технології.

Лікар-стоматолог-ортопед.

Лікар-стоматолог-хірург.

Лікар стежить за новими технологіями, вивчає тенденції та постійно підвищує свій професіоналізм на різних курсах і семінарах, де обмінюється досвідом і отримує найновішу інформацію та цінні контакти.

Лікар-стоматолог-ортопед.

Лікар-стоматолог-ортодонт.

Пріоритетний напрямок в роботі - багатофункціональний підхід, раннє лікування, комбінація естетичного та функціонального напряму. "За можливості вибираю оптимальні варіанти лікування для кожного пацієнта, залежно від його побажань і можливостей, відстежую віддалені результати свого лікування."

Скачать шаблон для Joomla 3.4.
Скачать шаблон для Joomla 3.4.