Протезування

Ми повернемо Вам навіть повністю втрачені зуби!

У клініці ФЕНЕСТРА застосовуються найсучасніші методи протезування. Навіть у випадку повної відсутності зубів ми забезпечимо 100% відновлення функціональності всього зубного ряду. Ми виконуємо всі види з'ємного та нез'ємного протезування. При сучасному рівні імплантації, слід за можливості віддавати перевагу нез'ємним протезам, тому що з'ємне протезування, при всіх його перевагах, все-таки має недостатню фізіологічність. Крім високої якості послуг, ми забезпечимо оптимальні терміни протезування з урахуванням Вашої конкретної ситуації. Звичайні терміни - 10 днів, однак якщо Ваша ситуація екстрена, досить буде і 3-х.

Що робити за відсутності зубів?

Сьогодні кращим рішенням у такому випадку є імплантація, що забезпечує надійну фіксацію та рівномірний розподіл навантаження.

Сучасний рівень точності діагностування та терапевтичного втручання важко уявити без комп'ютерного планування лікування: НАЙКРАЩЕ ЛІКУВАННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З КРАЩОГО ПЛАНУВАННЯ. Тому ми застосовуємо тільки ультрасучасне 3D-моделювання. В особливо складних випадках робота виконується під мікроскопом. Якщо з якоїсь причини імплантація неможлива - встановлюється з'ємний протез.

Більше про протезування можна прочитати в нашому блозі, використовуючи наступні посилання:

 

 Коронки та мости

 

 Вкладки та вініри

 

 Суцільнокерамічні конструкції

 

Скачать шаблон для Joomla 3.4.
Скачать шаблон для Joomla 3.4.